Bun venit pe primul forum din Romania de filme japanese, korean, taiwane, etc.
Dar nu avem numai atat! o_O
Inregistreaza`te si vei vedea.
Distractie placuta! ^_^
Bun venit pe primul forum din Romania de filme japanese, korean, taiwane, etc.
Dar nu avem numai atat! o_O
Inregistreaza`te si vei vedea.
Distractie placuta! ^_^
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bun venit pe primul forum din Romania de filme koreene, japanese, taiwanese, etc.
 
AcasaAcasa  ***Portal******Portal***  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola

 

 <<< DESPRE FORUM >>>

In jos 
AutorMesaj
L desu! Hatsune
Admin
L desu! Hatsune


feminin Mesaje : 32
Puncte : 63
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/03/2010
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii Joburi/Distractii : anime, j-rock, manga, fic, etc.
Stare de spirit Stare de spirit : happy

<<< DESPRE   FORUM >>> Empty
MesajSubiect: <<< DESPRE FORUM >>>   <<< DESPRE   FORUM >>> EmptySam Apr 09, 2011 2:15 am

Puteti folosi similes prin postari

Puteti folosi fetele ca: ^_^, >_<, U_U, etc. in ficuri, si in orice doriti voi. Nu suntem pretentiosi.

Favorizarea vreunui membru, pe diferite motive, e absolut interzisă, toţi suntem egali.

Daca se iveste vreo problema, spuneti. Adminului sau in categoria "Nemultimiri"

Daca veti incalca vreo regula, veti fi anuntati. Daca mai gresiti a 3 a oara, sau gresiti in continuare, veti fi dati afara de pe forum timp de 30 de zile

Userii ce au 0 postari si nu posteaza dupa o luna de la inscriere vor fi stersi.

Incercati sa nu folositi prea mult printre randuri cuvinte din engleza, japoneza si alte limbi. Sau sa folositi o propozitie intreaga numai din limbi straine. Totusi, acesta e un forum ROMAN. Se vorbeste limba romana.

In caz ca vreti sa stiti...Trebuie sa aveti peste 100 de postari ca sa fiti moderator (anul trecut au fost 1000. acum sunt mai bun)

In caz ca doriti sa va fie sters userul sau nu o sa mai intrati pe forum imi trimiteti un PM.

In ChatBox se pot folosi cuvinte de pe mess si alte cele. DOAR IN CHATNOX!! >_<

In categoria "PARTENERI" nu aveti voie sa postati voi(membrii) cred ca va dati si singuri seama, ca este vorba despre partenerii nostri...nu de forumurile voastre T_T. Deci, daca veti posta vreun forum de al vostru, va si sters bine inteles, si cu asta veti incalca o regula. [puteti posta forumurile voastre si ale prietenilor, numai daca deveniti Moderator sau Membru Suprem".

Numai Adminul poate scrie cu culoare ROSIE.
Sus In jos
https://movie-japanese-korea.forumgratuit.ro
 
<<< DESPRE FORUM >>>
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vrei sa devii "Moderator" al acestui forum sau "Membru Suprem"? [citeste ce trebuie sa faci]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ♥ Bun venit ! ♥ :: REGULILE FORUMULUI-
Mergi direct la: